Аритмія серця

Аритмія серця - діагностика і лікування у КДК «Серце та судини»

До КДК «Серце та судини» часто звертаються пацієнти, яких турбує аритмія серця (миготлива аритмія, екстрасистолія, різні форми пароксизмальних тахіаритмій, в тому числі що виникають на тлі додаткових шляхів проведення, феномен WPW, CLC та ін.).

В першу чергу проводиться діагностика, і виявляються причини аритмії серця - порушення нормального ритму роботи. Наші досвідчені лікарі-фахівці досліджують симптоми для того, щоб можна було призначити курс лікування.

Діагностика та лікування:

  1. Миготливої аритмії;
  2. Пароксизмальної суправентрикулярної аритмії;
  3. Пароксизмальної аритмії на тлі додаткових шляхів проведення (WPW, CLC та ін.);
  4. Екстрасітоліі;
  5. Блокад серця.

М'язи серця кожної людини скорочуються в установленому темпі. Биття серця здорової людини характеризується так званим «малюнком» ритму. Цей «малюнок» у здорової людини формується поступово і його формування - автономний (самостійний процес). Середня частота ритму биття серця у здорової людини становить приблизно 60-75 ударів / хв.

Однак коли в скороченнях серця наступають видимі порушення - це стає помітним для людини, тому що його самопочуття погіршується. Подібні порушення і збої в ритмі роботи серця - це аритмія.

Основні види аритмії серця

Найбільш частими є описані нижче види:

Синусова тахікардія - захворювання, коли спостерігається збільшення частоти пульсу аж до 160 ударів / хв. Таке почастішання може наблюдатся і у Зорова людей, які переносять великі фізичні та розумові навантаження у вигляді емоційної напруги. Але, на відміну від хворих, у здорових людей серцевий ритм повертається до норми. Причиною даного захворювання можуть служити постійне емоційне напруження на побутовому рівні, вплив різних препаратів і токсинів на організм хворого.

Синусова брадикардія - захворювання, коли спостерігається уповільнення пульсу до 60 ударів / хв. і навіть нижче. Таке уповільнення для здорових людей характерно при здоровому сні. Причиною брадикардії служать неврози, а також різні патології органів травлення.

Параксизмальной тахікардія - захворювання, коли спостерігається спонтанне почастішання пульсу аж до 150-210 ударів / хв.

Екстрасистолія - ​​захворювання, для якого характерно передчасне скорочення серцевого м'яза і відділів серця, що відбувається через виникнення імпульсу за межами синусового вузла. Часто екстрасистолія супроводжує різні серцеві захворювання і відбувається через неправильне лікування ліками, емоційних порушень, черезмерного вживання спиртного, нейростимуляторів, куріння.

Миготлива аритмія - захворювання, коли відбувається хаотичне скорочення груп волокон передсердь м'язів, при тому, що передсердя в цілому не скорочуються, а через мінливості предсердно-желудочкового проведення шлуночки скорочуються аритмично з частотою 100-160 ударів / хв.

Все, описані вище стану аритмії серця потребують лікування, тому що вони супроводжуються зміною структури серця або процесів, що в ньому відбуваються.

Різні по виду аритмії повинні бути виявлені на ранній стадії, а діагноз повинен встановлювати лікар-фахівець, висновок якого має грунтуватися на отриманих електрокардіографічних даних. В основному, аритмія серця діагностується за допомогою ЕКГ.

Адреса

Київ
вул. Хорива 3а
2 поверх,
кабінет 209 та 213

Графік роботи

Понеділок – п'ятниця
09:00 – 17:00

Субота, неділя – вихідний