Вегето-судинна Дистонія Лікування

До КДК «Серце та судини» часто звертаються пацієнти зі скаргами на досить часту біль голови, а також на перепади тиску при зміні погоди. Дані симптоми характерні для захворювання в вегето-судинної дистонії (ВСД).

Симптоми вегето-судинної дистонії (ВСД)

ВСД - це досить поширене серцеве захворювання вході якого порушується робота вегетативної нервової системи, яка регулює діяльність внутрішніх органів людини. Саме тому в більшості випадків у хворих відбуваються проблеми з диханням, обміном речовин, кровообігом, переварюванням пиши, виділенням поту.

Симптоми, які супроводжують вегето-судинну дистонію у різних людей виявляються по-різному. Найчастіше спостерігається різкий біль в області голови, перепади тиску зі зміною погоди і без неї, аритмія серця. Всі описані вище симптоми може супроводжувати запаморочення і відчуття слабкості, біль в серці. Нерідко дистонію супроводжує велике потовиділення.

Причини і діагностика ВСД

Причини вегето-судинної дистонії повинні досліджуватися лікарями-фахівцями, тому що вони можуть бути самими різними: хронічні захворювання, інфекційні захворювання, алергія, захворювання внутрішніх органів, побутові стреси, ослаблення нервової системи в зв'язку з постійною розумовою роботою, погана спадковість, гормональні розлади, різні медичні препарати.

Люди, які страждають вегето-судинну дистонію можуть ускладнювати ситуацію через куріння, недотримання режиму, вживання нездорової жирної їжі, зловживання алкоголем.

Захворювання ВСД досить складно виявити самому і є велика ймовірність переплутати його з іншими. Якщо у Вас регулярно простежуються описані вище симптоми дистонії, то краще за все звернутися до фахівця КДК «Серце та судини».

Першими діагностичними кроками можуть бути електрокардіограма, уз діагностика, ехокардіографія і аналіз крові. Якщо результат буде підтверджувати діагноз і відсутність інших серцевих захворювань, то фахівець випише лікування, яке буде направлено на те, щоб мінімізувати або зовсім усунути причини, які викликали вегето-судинну дистонію (ВСД).

Незалежно від причини, яка викликала ВСД, при лікуванні лікарі рекомендують дотримуватися суворого режиму - спати не менше 8-9 годин на добу, більше відпочивати, не перевтомлюватися емоційно і психологічно. Можливе призначення курсу масажу і натуральних заспокійливих препаратів.

Адреса

Київ
вул. Хорива 3а
2 поверх,
кабінет 209 та 213

Графік роботи

Понеділок – п'ятниця
09:00 – 17:00

Субота, неділя – вихідний