Біль в серці

Біль в серці - для багатьох це перший і активний сигнал до дії перевірки у кардіолога. Всі ми чули про те, що першим позивним при ішемічній хворобі є напад болю в серці.

Нерідко біль простежується в області трохи лівіше грудини, але вона також може поширюватися на всю область серця. Біль може приймати різні тиснуть або ломить форми або залишатися тупий, постійною. Буває, що біль в серці віддає в область плеча або лівої руки.

Діагностика і вибір тактики лікування при ішемічній хворобі серця (стенокардії), кардіології різного походження

Інтенсивність нападу болю у різних людей різна в залежності від хвороби, яка спровокувала біль. Напад найчастіше з'являється через незапланованої навантаження на м'язи або раптової емоційного навантаження. Це може бути різке підняття важкого предмета, біг або неприємне, шокуюче негативне ставлення.

Основою больового нападу є невідповідність в потреби м'язи серця в кисні, який повинен доставлятися по коронарних артеріях і пропускної здатності самих артерій. Недостатнє надходження кисню може бути викликано, наприклад, атеросклерозом

КДК «Серце та судини» рекомендує прислухатися до свого серця і не ігнорувати гостру біль, інакше ускладнення неминучі, найстрашнішими з яких можуть бути інфаркт та інсульт.

Сумний той факт, що дорослі люди часто не прислухаються до рекомендацій лікарів і ігнорують біль в серці. Це ні в якому разі не можна робити, тому, що напади можуть поновитися, а біль стати більш тривалої за часом і інтенсивної по силі. В результаті подібних дій слід чекати біди - серйозного серцево-судинного захворювання.

Кожна людина, у якого стався напад болю в серці зобов'язаний звернутися до фахівця кардіолога, щоб уникнути ускладнень. При прояві хворих відчуттів в області серця людина не повинна перебувати один, оскільки в кожну хвилину може знадобитися допомога.

Якщо Ви прийняли якісь ліки для погашення болю в серці (корвалол, валідол, валокордин), а ефект не спостерігається, то Ви можете стати жертвою швидко розвивається інфаркту міокарда. Тут не час зволікати, тому що без невідкладної допомоги Ви ризикуєте своїм життям.

Візьміть на замітку: якщо через 5-10 хвилин після прийому таблетки корвалолу, валідолу, валокордину біль не знизилася і не пройшла, то Вам потрібно покласти під язик ще 1 таблетку ліки і негайно звернутися в швидку допомогу. Тільки медики зможуть прийняти необхідні заходи для того, щоб зняти біль і заспокоїти спазм судин. Якщо Вам необхідна госпіталізація, Ви не повинні чинити опір.

Ми рекомендуємо пройти повне обстеження в КДК «Серце та судини», якщо у Вас хоча б раз виникала біль в серці.

Адреса

Київ
вул. Хорива 3а
2 поверх,
кабінет 209 та 213

Графік роботи

Понеділок – п'ятниця
09:00 – 17:00

Субота, неділя – вихідний