Ехокардіографія серця

КДК «Серце та судини», який розташований в самому центрі Києва, пропонує своїм пацієнтам сучасні методи ехокардіографії. Нижче Ви зможете детально ознайомитись з даним видом ультразвукового дослідження серця.

Ультразвукове дослідження серця - ехокардіографія

В даний час неможливо уявити кардіологічну клініку, в якій не проводиться ехокардіографічне (ЕхоКГ) дослідження. Незважаючи на те, що метод ехокардіографії широко впроваджений в клінічну практику, через низької роздільної здатності самої апаратури або відсутності достатнього досвіду роботи з кардіологічними хворими, нерідко виникають складнощі при діагностиці серцево-судинної патології.

Наша клініка має сучасне устаткування ультразвукової діагностичної системи останнього покоління і висококваліфікований медичний персонал. Це дозволяє якісно діагностувати всю кардиальную патологію, включаючи складні випадки, а саме: вроджені та набуті вади серця, кардіоміопатії, перикардити, наявність внутрішньосерцевих тромбів, пухлин, вегетаций при септичному ендокардиті, аневризм шлуночків серця, інші ускладнення інфаркту міокарда (розрив міжшлуночкової перегородки, дисфункцію папілярних м'язів, відрив хорд і ін.), гіпертрофію і дилатацію передсердь і шлуночків, аневризми аорти і т.д. Ехокардіографію використовують для оцінки кардіогемодинаміки, функції систоли і діастоли, тобто функціонального стану міокарда, а також локальної (сегментарной) скоротливості серцевого м'яза.

У клініці з діагностичною метою використовують тривимірну ультразвукову візуалізацію (3D) і об'ємне зображення в режимі реального часу, тобто 4D. Четвертим виміром є час. Особливу цінність представляють результати оцінки також локальної скоротливості міокарда при використанні Strain і Strain-rate сонографии.

Безперечно, що проведення ехокардіографії при обстеженні кардіального хворого є обов'язковим, так як при цьому лікар отримує об'єктивну інформацію про анатомічні, кардіогемодінаміческіх і функціональні особливості серця у конкретного пацієнта. Природно, що така інформація є незамінною при постановці діагнозу і вибору тактики лікування хворого.

Адреса

Київ
вул. Хорива 3а
2 поверх,
кабінет 209 та 213

Графік роботи

Понеділок – п'ятниця
09:00 – 17:00

Субота, неділя – вихідний